در باره ما

دپارتمان آموزش مجازی A2Z در سال 1393 فعالیت خود را جهت بهبود و ارتقاء سطح آموزشی کشور از طریق عقد تفاهم­ نامه آموزشی با اساتید مجرب و مؤسسات آموزش عالی برتر در زمینه­ های مختلف آموزش آغاز کرد. 
هدف این مؤسسه برگزاری دوره­ های آموزشی با محتوای علمی مفید برای افراد با سوابق علمی گوناگون و در زمینه­ های مختلف از طریق ارتباط استاد و دانش پذیر در بستر تکنولوژی از راه دور(از طریق کامپیوتر و اینترنت) است که فراتر از قید زمان و مکان، دسترسی دانش­ پذیر را در هر ساعت از شبانه روز و در هر مکانی که مجهز به شبکه اینترنت باشد، به آموزش و بهره گیری از دانش تولید شده ایجاد می­ کند. 
هر شخصی از هر کجای دنیا  با هر سطح سوادی می­ تواند با استفاده از خدمات آموزشی مؤسسه دانش بنیان  A2Z در جهت بالا بردن سطح دانش خود بدون رعایت محدودیت حد و مرزها به بار علمی خود بیافزاید .
دوره­ های آموزشی این مؤسسه در قالب فیلم­ های آموزشی توسط اساتید مجرب و درسنامه­ هایی­ در قالب فایل ­های  PDF در وبسایت www.A2Zelearn.com موجود بوده و پس از گذران موفقیت­ آمیز آزمون پایان دوره توسط دانش­ پذیرکه به صورت چهار گزینه ­ای برگزار می­ شود، گواهینامه مهارتی معتبر از کمپانی ­های معتبر خارجی با قابلیت ردیابی اعطاء می گردد.
کار آمد بودن آموزش مجازی دلیل رشد آن در سال­ های گذشته بوده و توسعه آن در سال­ های آینده را توجیه می­ کند .

اهداف :

1- ایجاد بستر تخصصی مهارتی در فضای مجازی
2- نیازسنجی مهارتی، دانش با برنامه ریزی و اجرای نظام مند آن بر مبنای کلیه مشاغل تعریف شده مطابق با استانداردهای بین المللی و نیاز مشتری
3- پرورش و توانمند سازی اعضاء متخصص از طریق برگزاری دوره­ های علمی و کاربردی
4- بهینه سازی هزینه آموزشی از طریق افزایش سطح کنترل هزینه و صرفه جویی در زمان
5- مشارکت و همکاری با موسسات عالی و دانشگاه ­های برتر داخلی و اروپا
6- به کارگیری سیستم LMS در ارتقاء سطح کیفیت آموزشی

7-صرفه جویی در زمان دانش ­پذیران و امکان اعطای مدرک به افرادی که زمان لازم برای دوره ­های حضوری کسب مهارت­ های خاص را ندارند

8-افزایش مهارت­ های فردی و پربار کردن رزومه

آمورش مجازی چیست ؟

یادگیری الکترونیک یا elearning  
در دنیای الکترونیک امروز، آموزش از طریق روش­ های نوین و وابسته به الکترونیک از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است.
آموزش همواره دغدغه ­ی انسان بوده و هست. انسان ذاتاً به یادگیری و کسب مهارت ­های نوین گرایش دارد.
متد آموزشی رایج با صرف هزینه ­های گزاف، صرف زمان و همچنین مطالعه ­ی مباحث بسیار زیاد همراه است .
آموزش مجازی راه جدید و نوینی برای هموار کردن مسیر یادگیری برای جوامع این زمانه با حذف محدودیت­ های ذکر شده است.
به همین سبب آموزش مجازی  A2Z با کشف نیاز اکثریت جامعه، درصدد آن برآمده تا راه­ های یادگیری دانش و مهارت را برای انسان آسان سازد .
هدف آموزش مجازی  A2Z کسب مهارت و دانش با تکیه بر سه اصل است؛ سرعت و صرفه جویی در زمان، کاهش هزینه­ ها و آسان و هموار کردن مسیر یادگیری.
تیم علمی-تخصصی ما برآن شده است تا دوره ­های جدید و کاربردی و مورد علاقه ­ی اقشار مختلف سنی و خواهان فراگیری را با کم­ترین هزینه و در کوتاه­ ترین زمان در دسترس قرار دهد و بستر آسانی برای کسب دانش و مهارت را فراهم سازد .
ما با تکیه بر اعطای مهارتی معتبر امکان آن را فراهم ساخته ایم تا دانش­ پذیر در کوتاه ترین زمان امکان استفاده از مهارت و دانش آموخته را در بازار کار داشته باشد .
از این رو داشتن مدرک معتبر و کاربردی از جمله اساسی ترین دلایل تمایز و تفاوت آموزش مجازی A2Z با سایر مؤسسات می­ باشد .ظ
امید بر آنکه تلاش­ های ما زمینه­ ساز ارتقاء علم و دانش در جامعه و ورود  نیرو­های ماهر در بازار کار باشد. شما با انجام چند مرحله­ ی ساده روند دسترسی به اموزش ­ها و اخذ مدرک را دارا خواهید بود .

تنها کافیست در سایت ما عضو شوید.
دوره­ ی اموزش مورد نیاز خود را جستجو کنید.
پس از ثبت نام، ویدئو و فایل آموزشی را دریافت کرده و مطالعه نمایید.
و بعد از پشت سر گذاشتن آزمون انلاین و کسب حداقل رتبه ­ی مورد نیاز، مدرک مهارتی خود را دریافت نمایید.


تاییدیه و مجوزها :
    تاییدیه آموزش مجازی    

تندیس ها  و افتخارات :


نمونه انواع گواهینامه های مهارتی :