طراح داخلی شو

طراح داخلی شو

چیزهایی که باید در مورد تبدیل شدن به یک طراح داخلی بدانید

 


آیا شما همیشه از سلیقه طراحی داخلی خود استقبال می‌کنید؟ دکوراسیون اتاق‌ها ومرتب کردن مبلمان را دوست داری؟ اگر پاسخ بله را به این سوالات پاسخ دادید، شایدشغلی در طراحی داخلی برای شما مناسب باشد.
پیش از اینکه انتخاب شغل خود را تغییر دهید، چیزهایی وجود دارند که شما باید در مورد دنیای طراحی بدانید. طراحان داخلی هر روز با چالش‌هایی مواجه هستند؛ برخی ازآن‌ها ممکن است برای شما جذاب نباشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است شما راتحریک کنند و دره‌ای باز را به شغلی باز کنند که هیچ وقت فکر نمی‌کردید.
مقاله زیر را بخوانید تا ۱۰ چیز را که باید قبل از تبدیل شدن به یک طراح داخلی بدانید را یاد بگیرید.
۱. تفاوت بین دکوراتور و طراحان وجود دارد
تفاوت بین طراحان داخلی و دکوراتور چیست؟ در یک کلمه: آموزش.
در واقع هر کسی می‌تواند به یک decorator درونی تبدیل شود. کسی که عاشق بازیکردن با رنگ‌ها، پارچه و منسوجات است می‌تواند به سادگی با چاپ کارت کاری و تبلیغ خود به مشتریان تبدیل شود. این لزوماً چیز بدی نیست، اما سابقه آموزشی نیز مهماست.
۲. شما باید یک روش  برای طراحی داشته باشید
ممکن است واضح به نظر برسد، اما برای تبدیل شدن به یک طراح داخلی، شما باید یک استعداد ذاتی برای رنگ، آرایش فضایی، معماری و منسوجات داشته باشید. آیا از تزئین منزل لذت می‌برید و از دکوراسیون شما تعریف و تمجید می‌کنید؟ این لزوماً به این معنانیست که شما باید یک طراح داخلی باشید، اما قطعاً نشانه خوبی است.