آموزش الکترونیک چیست؟

آموزش الکترونیک چیست؟

آموزش الکترونیک چیست؟
درک آن ساده است. یادگیری الکترونیکی استفاده از فن‌آوری‌های الکترونیک برایدسترسی به برنامه‌های آموزشی در خارج از یک کلاس درس است. در اکثر موارد, به یک دوره, برنامه آموزشی   به طور کامل آنلاین اشاره دارد.
اصطلاحات زیادی برای توصیف یادگیری به صورت آنلاین, از طریق اینترنت, اعم ازآموزش دور, گرفته تا یادگیری الکترونیکی, یادگیری آنلاین, یادگیری اینترنتی و بسیاری دیگر بکار می‌رود. ما فراگیری الکترونیکی را به عنوان دوره‌هایی که به طور خاص از طریق اینترنت به جایی غیر از کلاس درس که پروفسور تدریس می‌کند, تعریف می‌کنیم.
گاهی اوقات این کار به صورت زنده انجام می‌شود, جایی که شما می‌توانید به صورت الکترونیکی دست خود را بالا ببرید و در زمان حقیقی تعامل داشته باشید وگاهی اوقات یک سخنرانی است.

مزایای آموزش مجازی ؟
برنامه شما, قدم‌های شما, محل کارتان. اگر میخواهید زمان لازم برای کارهای شخصی خود را  حفظ کنید, فوایدآموزش مجازی بیشتر از آن است که بشود شمرد
 شما میتوانید هروقت که نیاز داشتید از آن استفاده کنید.
بدون اتومبیل, هزینه‌های حمل و نقل, هزینه‌های حمل و نقل, هزینه‌های ورزشی, مسکنو هزینه‌های خدمات غذایی وجود ندارد, به علاوه شما می‌توانید از هر مکان با دسترسیبه اینترنت کلاس را بگیرید.
مطالعات زیادی در این زمینه صورت‌گرفته است که نشان می‌دهد دانش آموزان فراگیری الکترونیکی, مطالب را به میزان قابل‌توجهی نسبت به کلاس مربی تیم در برابر خود حفظ می‌کنند. تحویل محتوی سازگار است و در صورت نیاز برای به دست آوردن درک بهترمی‌تواند به راحتی تکرار شود.
آموزش مقدماتی وردپرس

نحوه آموزش :مجازی
گواهینامه پایان دوره :گواهینامه شرکت در دوره

خرید آزمون
250,000 تومان
مدیریت بیمارستان

نحوه آموزش :مجازی
گواهینامه پایان دوره :گواهینامه شرکت در دوره

خرید آزمون
350,000 تومان
آموزش زبان آلمانی A11_درس 2

نحوه آموزش :مجازی _تصویری
گواهینامه پایان دوره :گواهینامه شرکت در دوره

خرید آزمون
100,000 تومان
تعیین سطح مبتدی زبان انگلیسی

نحوه آموزش :مجازی - چهارگزینه ای
گواهینامه پایان دوره :ندارد

خرید آزمون
40,000 تومان